Radeba

Świat okiem kibica

The World Seen With  A Football Fan's Eye

Львів - Арена Львів

17.06.2012 Чемпіонат Європи 2012
Німеччина - Данія 2:1

Пафос не мій кращий стиль, але про Львів можна сказати просто: чудовий місто. І, будучи поляком, я пишаюся нашими предками багато в чому сприяли створенню і розробці цієї плавучої метрополії Сході.
Старе місто разом cо спареної вона Ринок належать найбільш захоплюючих пам'яток, до того ж є кілька teples різних конфесій, музеї, Lyczakovsky кладовищі, замок, довгий список, щоб піти. Жінка попросила ради на вулиці, дає нам такий рівень деталізації ми думали, що у нас був професійний гід перед нами і мистецтвознавець, як мінімум. "Я просто люблю своє місто, тому я знаю все про це", - сказала вона, "співаючі" акцент характерно для поляків, що живуть в цьому регіоні.
Львів отримав багато користі, хостинг Євро турніру. Новий термінал аеропорту ще наполовину порожній, однак він упевнений, ті, хто відвідав місце через футбольна подія збираються рано чи пізно знову разом з тим, з ким вони діляться своїми позитивними враженнями: пам'ятки називають, непоганий готель, і гастрономічна база, і - найголовніше - теплі сердечні гостинністю громадян зробити його козир, який робить майбутнє міста дуже оптимістичний.
Щоб дістатися до Арена Львів фізичними навантаженнями - одного разу висадили на таксі, більше одного кілометра повинен бути проведений пішки - який виглядав подвоїти відстань після повернення (психологічний ефект).
Матч з'явилися дивні: потрапивши еквалайзер датської команди прийшли в глухий кут, як ніби нічия проклав шлях до чвертьфіналу для них, а не німцями. Це було далеко не працюю добре, Німеччини забив посилення, майже "про всяк випадок", щоб уникнути нервозності і спокійно контролювати гру потоку. Подольські отримав "Кращий гравець матчу" назва, швидше за все, тому другої поставки мета - по-моєму, він показав дуже мало (якщо завгодно), що дивно на турнірі незважаючи на всього лише 26 років. Якщо він не знайде способів відновлення його на колишній формі Арсенал (який підписав його від ФК Кельн перед новим сезоном) ми почуємо з "Польді", його бабуся і місце його народження у Польщі все рідше і рідше. Я oberving за ним уважно в цьому сезоні в бундеслізі, живуть в одному випадку (див. ФК Кельн проти Герта історії) і з жалем укласти полюса з німецьким паспортом потрібен прорив і зосередитися на грі, зокрема, замість розмов з суддями або сварити свого товариша по команді Пешко - остання перестала автоматично, оскільки Кельні клуб не пропонував продовжити контракт з Польщею міжнародних.Данські фани визнали поразку з гордим і честь, і почали звертатися в транспортні засоби без проблем. Автобуси зібрав усіх нас в центрі міста дуже ефективно. Нульовий траур чи агресія, це повинно бути, був відомим холоднокровно скандинавів.