Radeba

Świat okiem kibica

The World Seen With  A Football Fan's Eye

Ajax Lesnamae

10.09.2011 EESTI MEISTRILIIGA 2011
Ajax Lesnamae - Levadia Tallin 0:6

Kohtumise ise oli ainult ettekääne, et külastada Eesti kapitalil. Tallin ei tee muljet kaasaegne linn siiski üsna rikas traditsioon oma vanalinna on segu saksa, vene ja skandinaavia mõju.Restoranid ja kohvikud keskel on peamiselt valitses soomlaste poolt, kes tunduvad nautida hinnavahe alkoholi versus siseturul. Paljud eestlased räägivad korralik inglise ja vene veelgi - seda "Nõukogude Liidu brändi" Kindlasti ei kao aastate jooksul tulema - see lihtsalt tasub ära, ei ole suurematel turgudel kui Venemaa vahetus naabruses.
Mõnevõrra Vene kõnekeeles võiks kuulda jalgpalliväljak. Levadia hävitanud vastuvõtva meeskond vähimagi austuseta nende nimi! Side kogu mängijate tehti kasutamise sõnavara mis huvitama minu 9-aastane poeg (vene ei ole, et kaugeltki Poola). Valisin teeselda ma ei kuulnud küsimust ja mainitud omadusi ilus ilm asemel.
Hind oli üsna piisav võrreldes konkurentsi tase samuti käivad rahvahulgaga (40-50 inimest kokku, sh meile nii) tasuta. Alles siis sain aru, segadust inimesed kellega olin vaevunud mu naljakas küsitlus "Kas piletid on veel saadaval mängu päev?"