Manchester United

14.01.2012 PREMIER LEAGUE 2011/2012
Manchester United - Bolton Wanderers 3:0

Wydawać by się mogło, że mocno przeciętna drużyna Kłusaków nie przyciągnie na trybuny jakichś niesamowitych tłumów. Okazało się, że bilety trzeba było zdobywać, bo na Old Trafford zameldowało się ponad 73 tysiące kibiców.
Liczne kontuzje w zespole sprawiły, że Sir Alex zdecydował się na awaryjne powołanie Paula Scholes'a, który zdążył już zażyć uroków piłkarskiej emerytury. Rudowłosy pomocnik odpłacił się Szkotowi dobrym występem przypieczętowanym strzeleniem pierwszej bramki, która ustawiła mecz. W drużynie gospodarzy w bramce zagrał, zazwyczaj rezerwowy, Anders Lindegaard, ale nawet to nie spowodowało, żeby Kuszczak znalazł się w kadrze meczowej. W Boltonie rewelacyjny występ zaliczył Węgier Bogdan (m.in. obronił rzut karny Rooney'a), pod nieobecność etatowego bramkarza drużyny - Fina Jaaskeilainena.

27.09.2011 LIGA MISTRZÓW 2011/2012
Manchester United - FC Basel 3:3

Mój pierwszy raz na Old Trafford, na co czekałem blisko 30 lat.
Wielki mecz szwajcarskiej drużyny. 2:0 do przerwy dla bezwzględnie dominujących gospodarzy zapowiadało dopełnienie formalności w drugiej odsłonie, w związku z czym atmosfera na trybunach była ludyczno-obojętna.
Fabian i Alex Frei'owie najpierw doprowadzili do wyrównania, następnie do prowadzenia 3:2, które utrzymywało się do końcowych minut spotkania.
To prawdopodobnie ten mecz zdecydował o tym, że włodarze HSV postanowili wykupić z FC Basel Torstena Finka za okrągły milion euro.