Манчестер Юнайтед

14.01.2012 Прем'єр ліга 2011/2012
Манчестер Юнайтед - Болтон Вандерерз 3:0

Ніхто навіть не міг уявити, що такі середнячки, як Троттерз, зможуть привести на стадіон такий величезний натовп футбольних фанів.
Але це перетворилося на реальність, коли білети на матч було заздалегідь розпродано 73 тисячам вболювальників, які згодом приїхали до Олд Траффорд в суботу опівдні. Велика кількість травмованих у команді, змусили Сера Алекса Фергюсона звернутися до рудого вихованця МЮ Пола Скоулза, як до екстренного рішення, навіть незважаючи на те що він повісив бутси на цвях незадовго до того.
Залучення Пола Скулза дало негайний результат - він забив перший гол, який задав тон всій ігрі.
Андерс Ліндергаард вийшов на поле у стартовому складі (після травми Де Геа) і навіть це утримало Томаша Кущака від лави запасних МЮ. Прекрасно зіграв голкіпер Болтона на прізвище Богдан, який відбив пенальті Уейна Руні.
Варто зазначити той факт, що зазвичай ворота команди Троттерз захищав голкіпер №1 Йааскелайнен.

27.09.2011 Ліга Чепміонів 2011/2012
Манчестер Юнайтед - ФК Базель 3:3

Це мій перший візит до Олд Траффорду - я чекав на цей момент майже 30 років.
Чудовий матч збірної Швейцарії. 2:0 у першому таймі, Манчестер Юнайтед поки що домінував - здавалося, нібито другий тайм буде формальністю, і тому атмосфера була сповнена тишею та спокоєм. Але ж, Фабіан і за ним Аксель Фрей з ФК Базель вирівняли рахунок 2:2, а трохи пізніше останній зробив рахунок 2:3, який тривав до самих останніх хвилин аж доки Ешлі Янг не зрівняв рахунок під завісу матчу.
Цей матч мабуть впевнив керівництво HSV що їм потрібен хто-небудь такий, як Торстен Фінк, навіть якщо ФК Базель потрібно буде викласти на стіл 1 міліон Евро за цього тренера.